Bijeenkomst Kennisdiner Family NEXT

Bijeenkomst Kennisdiner Family NEXT

Bijeenkomst Kennisdiner Family NEXT: De volgende generatie binnen je familiebedrijf.

Op dinsdag 16 mei organiseert de provincie Overijssel in samenwerking met Novel-T een bijeenkomst over opvolging binnen het familiebedrijf. De bijeenkomst vindt plaats bij: Erve het Hulsbeek in Oldenzaal. Het programma start om 16.00 uur en duurt tot 19.00 uur.

Tijdens het diner verdiep je je samen met mede-ondernemers en experts in diverse onderwerpen waar je als ondernemer tegenaan kunt lopen binnen een familiebedrijf. Denk hierbij aan de fiscale, financiële en juridische aspecten rondom bedrijfsopvolging en ook aan het implementeren van een nieuwe visie. Een ondernemer uit een familiebedrijf, financieel expert, fiscalist en business developer zullen hun kennis en ervaringen met je delen.

Lees meer en meld je aan via https://bit.ly/familynextdiner.

Zie hierbij de uitnodiging en het programma: Klik!