AGENDA: Netwerkbijeenkomst op 29 september bij Breman Academy

AGENDA: Netwerkbijeenkomst op 29 september bij Breman Academy

Op woensdag 29 september vindt er weer een leuke en informatieve netwerkbijeenkomst plaats. Dit keer zijn wij te gast bij Breman Academy. De bijeenkomst staat volledig in het teken van duurzaamheid en zal op een geheel coronaproof wijze plaatsvinden.

Onder andere Joke kok (Proces-manager Energietransitie Gemeente Zwolle), Frank Geerlings (Projectleider energiebesparing Berkum Energie Neutraal), Leon Hofman (Manager Breman Academy) en Rick Kerssies (Commercieel Manager Breman Utiliteit Zwolle) zullen een bijdrage leveren aan de bijeenkomst.

U bent van harte welkom om u aan te melden voor de bijeenkomst.
Meld jezelf en je collega’s aan door een mail te sturen naar: info@ondernemersvereniging-ovb.nl.
Ook niet-leden van de OVB kunnen zich aanmelden voor deze bijeenkomst.

Wij kijken er naar uit om jullie weer te zien en te spreken.